Leżak+Roll-up XL = LeżaKing

Gigantyczny Efekt LeżaKing'u

Zapewne masz już zwykłe leżaki. Zastanawiasz się czy LeżaKing na imprezie rzeczywiście ma sens?

 

Wiemy, że dotychczas wymyślono już wiele elementów reklamowych, które pojawiają się w przestrzeni publicznej lub na event'ach. Tak, ale żaden z nich nie działa tak jak LeżaKing, ponieważ oprócz tego że jest nośnikiem reklamy, jest także świetną przestrzenią do relaksu . Nie musisz wierzyć nam na słowo, obejrzyj nasz film i pozwól Twoim Klientom dostrzec Cię w tłumie. Czas rozkładania leżaka LeżaKing przez jedną osobę to około 10 minut, nasz leżak to połączenie dwóch elementów znanych z każdej imprezy: leżak + roll-up dwie funkcje w jednym, spektakularnym produkcie

Przyciąga wzrok

Praktyczny, przez cały rok

Kocha social media

Wiele firm doświadczyło już spektakularnego efektu LeżaKing'u, często zastępując nimi dotychczasowe nośniki reklamowe. Połączyliśmy leżak z roll-up'em, uzyskując produkt, który łączy funkcjonalność z dobrze widoczną powierzchnią reklamową.

 

Sezon event'ów, festiwali, imprez sponsorowanych, promocji produktów trwa przez cały rok. Celem tych imprez jest nawiązanie kontaktów z jak największą ilością potencjalnych klientów oraz utrwalenie imprezy w ich pamięci z tak dużą siłą jak to tylko jest możliwe. Próbujemy do nich dotrzeć w każdy możliwy sposób, zarówno na miejscu wydarzenia, przy okazji transmisji telewizyjnych, nagrań reportaży z wydarzeń ,jak i równolegle, przez portale społecznościowe.

Zdjęcia mówią więcej niż 1000 słów. Zdjęcia pokazane poniżej, oraz filmy obok przedstawiają jak LeżaKing może oddziaływać na Twoim wydarzeniu, wystarczy że stoją, można też  wkomponować je  w  stworzone dla celu event'u miasteczko, by były w centrum uwagi. Prawie każdy zwróci uwagę na taki leżak przechodząc obok, wielu będzie czekało w kolejce by chociaż na chwilę rozciągnąć się wygodnie i wystawić twarz do słońca, porównaj go z innymi produktami event'owymi, a pierwsi wyślemy gratulacje do ich producenta. Nasz produkt komunikuje się z otoczeniem niezależnie od Ciebie, zatem o tę część imprezy możesz być spokojnym.

LeżaKing @event

Przekonaj się o efekcie LeżaKing'u!

 

Leżaking na FB. Facebook
Leżaking na Instagram Grand Chair Printerest Grand Chair - Twitter